MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 5704510
nr 570 4510
Karmstol
1890-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2009
kl 18:48:22
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr